Nazywam się Joanna Flis i jestem edukatorką żywieniową.

W 2009 roku ukończyłam kierunek Ochrona Środowiska na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt na UP w Lublinie. W między czasie zrozumiałam, że tak naprawdę bardzo interesuję się odżywianiem ludzi, a nie zwierząt 🙂

W 2011 ukończyłam Podyplomowe Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Aktualnie studiuję na kierunku Dietetyka na poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym.  Ukończyłam również cykl szkoleń – Dieta i Suplementacja oraz Dietetyka Kliniczna, prowadzonych przez dietetyka klinicznego Iwonę Wierzbicką. To właśnie Iwona nauczyła mnie nowego spojrzenia na kwestię diety i pomogła zweryfikować dotychczasową wiedzę.

Moja działalność zawodowa jest tak naprawdę odzwierciedleniem tego, co jest dla mnie ważne  i po prostu realizuje swój cel. Wokół mnie widzę całą rzeszę ludzi potrzebujących pomocy. Dodatkowo w opinii publicznej jest wiele dezinformacji, a odmienne opinie na tematy związane ze zdrowa dietą, mogą wprowadzać w zakłopotanie. Trafiają do mnie osoby, które nie mogą poradzić sobie samodzielnie, opierając się na wiedzy dostępnej w internecie lub utartych sloganach dotyczących „zdrowego” odżywiania. Ci, którzy decydują się na współpracę ze mną są przede wszystkim edukowani, aby zmiany nawyków żywieniowych były w pełni świadome i trwałe.

Ponieważ sama jestem mamą, szczególnie bliski jest mi temat zdrowia przyszłych mam, tych świeżo upieczonych oraz ich potomstwa. W związku z tym przez kilka lat współpracowałam ze Szkołą Rodzenia Alma Matter, gdzie zajmowałam się edukację przyszłych rodziców.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą czwórki energicznych dzieciaków. Uwielbiamy aktywność fizyczną. Gdy tylko pogoda na to pozwala, siadamy na rowery i ruszany w plener, ponieważ kochamy naturę. Razem z mężem prowadzimy sklep i wypożyczalnię sprzętu dla aktywnych rodzin – ActiF (www.wypozyczalniaactif.pl)

Zawsze chciałam jeździć na rolkach i zmierzyłam się z tematem przed 30-stką. Zawsze chciałam pływać jak ryba i jestem w trakcie nauki pływania.

Wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i każda zmiana w naszym życiu jest osiągalna, jeśli tylko tego naprawdę chcemy. Tą prawdę przekazuje mojej rodzinie, przyjaciołom oraz klientom w trakcie konsultacji.

Zapraszam do skorzystania z moich usług!

Joanna Flis