O mnie

DSC_7548amNazywam się Joanna Flis, jestem dietetykiem.  Od 2014 roku prowadzę gabinet dietetyczny Pure Diet.

W 2009 roku ukończyłam kierunek Ochrona Środowiska na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt na UP w Lublinie. W między czasie zrozumiałam, że tak naprawdę bardzo interesuję się odżywianiem ludzi, a nie zwierząt 🙂

W 2011 ukończyłam Podyplomowe Studium Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Ukończyłam również cykl szkoleń – Dieta i Suplementacja oraz Dietetyka Kliniczna, prowadzonych przez dietetyka klinicznego Iwonę Wierzbicką. To właśnie Iwona nauczyła mnie nowego spojrzenia na kwestię diety i pomogła zweryfikować dotychczasową wiedzę. Aktualnie pracuję w oparciu o dietę paleo. Aby rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, stale kształcę się biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Gabinet dietetyczny prowadzę ponieważ taki miałam cel. Wokół mnie widzę całą rzeszę ludzi potrzebujących pomocy. Ludzie otyli, chorzy na jeszcze niedawno nieznane choroby o podłożu autoimmunologiczym, otyłe lecz niedożywione i wiecznie chore dzieci. Trafiają do mnie osoby, które nie mogą poradzić sobie samodzielnie, opierając się na wiedzy dostępnej w internecie lub utartych sloganach dotyczących „zdrowego” odżywiania.

Ponieważ sama jestem mamą, szczególnie bliski jest mi temat zdrowia przyszłych mam, tych świeżo upieczonych oraz ich potomstwa. W związku z tym przez kilka lat współpracowałam ze Szkołą Rodzenia Alma Matter, gdzie zajmowałam się edukację przyszłych rodziców.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą wspaniałych córeczek. Uwielbiam aktywność fizyczną.  Gdy tylko pogoda na to pozwala razem z mężem „pakujemy” dziewczyny do przyczepki rowerowej i ruszany w plener, ponieważ kochamy naturę. Razem z mężem prowadzimy sklep i wypożyczalnię sprzętu dla aktywnych rodzin – ActiF (www.wypozyczalniaactif.pl)

Zawsze chciałam jeździć na rolkach i zmierzyłam się z tematem przed 30-stką. Zawsze chciałam pływać jak ryba i póki co opanowałam 2 style.

Wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i każda zmiana w naszym życiu jest osiągalna, jeśli tylko tego naprawdę chcemy. Tą prawdę przekazuje moim klientom codziennie, podczas mojej pracy w gabinecie dietetycznym.

Zapraszam do skorzystania z moich usług!

Joanna Flis