Wizyta w gabinecie

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z mojej pomocy zapraszam do zarezerwowania terminu wizyty.

Naciskając umów wizytę w prosty sposób wybierają Państwo dogodny termin. Należy wyraźnie określić cel naszego spotkania (konsultacja dietetyczna, ułożenie diety w chorobie, ułożenie diety odchudzającej, wizyta kontrolna, analiza składu ciała, badanie nietolerancji pokarmowych). Szczegółowe informacje znajdą Państwo w dalszej części mojej Oferty

Gorąco zachęcam do skorzystania z oferowanych przeze mnie pakietów. Są one nie tylko lepszym rozwiązaniem finansowym, służą przede wszystkim naszemu stałemu kontaktowi, istotnemu zwłaszcza w trakcie wielomiesięcznej pracy. Droga do celu jak to zwykle życiu bywa, jest długa i wyboista. Jesteśmy zmotywowani na początku, ale z czasem zazwyczaj nasz entuzjazm gaśnie. Spotkania ze mną pomogą Państwu przetrwać najtrudniejsze momentu i osiągnąć wymarzony cel.

Gdyby pojawiły się problemy z umówieniem wizyty proszę o kontakt telefoniczny pod numer 511 02 99 44.

umow-wizyte

Przygotuj się do wizyty

Umówienie wizyty to pierwszy krok w drodze do konsultacji (w gabinecie lub on-line). Kolejnym krokiem jest przygotowanie do spotkania. Im więcej przekażą mi Państwo informacji na temat swojego stanu zdrowia i sposobu odżywiania, tym lepiej dopasuję do Państwa potrzeb dogodne rozwiązanie – dieta, zalecenia dietetyczne, suplementacja.

Proszę o przygotowanie następujących dokumentów i badań:

 1. Ankieta: jest to dokument w którym zapisują Państwo wszystkie informacje dotyczące:
  • Stylu życia, aktywności fizycznej
  • Stanu zdrowia
  • Preferencji żywieniowych (co lubisz, a czego nie)
  • Parametrów ciała (waga, wzrost, obwody ciała)
  • Twoich oczekiwań i celów

Wzór ankiety:

 1. Dzienniczek żywieniowy

Na pierwszą konsultacje należy przynieść dzienniczek żywieniowy z ostatnich 7 dni (co najmniej). Rzetelnie wypełniony dzienniczek pozwali dopasować dla Państwa odpowiednie rozwiązanie.

Wzór dzienniczka:

 

Zajrzyj do zakładki FAQ.

 1. Badania

Bardzo proszę o wykonanie następujących badań: morfologia krwi, glukoza na czczo, cholesterol ogólny, cholesterol LDL, cholesterol HDL, TSH, CRP oraz analizę moczu.

Polecam również wykonanie dodatkowo badania poziomu witaminy D (25(OH)D). Jest to badanie odpłatne, jednak warto je wykonać, ponieważ witamina D wpływa na niemal każdy układ w naszym organizmie.

Przebieg pierwszej wizyty

Podczas pierwszej wizyty zbieram szczegółowy wywiad na temat klienta i problemu z jakim przychodzi do mnie. Określamy przyczynę dla której zdecydował się na skorzystanie z usług specjalisty (chęć zredukowania masy ciała, odpowiednia dieta z chorobie, dieta kobiety w ciąży, itp.)

Rozmawiamy na temat ogólnego stanu zdrowia, przebytych lub trwających chorób, stylu życia. Wspólnie analizujemy wyniki badań, wcześniej przygotowany dzienniczek żywieniowy, identyfikujemy błędy żywieniowe oraz mocne strony dotychczasowego odżywiania.

W razie potrzeby klient otrzymuje zalecenia dotyczące wykonania dodatkowych badań lub kontaktu z lekarzem specjalistą.

Następnie dokonuję analizy składu ciała klienta przy użyciu specjalistycznego urządzenia oraz pomiarów antropometrycznych. W zakładce FAQ dowiedzą się Państwo w jaki sposób przygotować się do pomiarów analizatorem oraz pomiarów antropometrycznych.

Po przebytej rozmowie oraz zebraniu niezbędnych pomiarów, podejmujemy decyzję o koniecznej terapii – plan dietetyczny, zalecenia żywieniowe, suplementacja.

Czas oczekiwania na przygotowany przeze mnie program dietetyczny trwa 4-5 dni chyba, że konieczne będą dodatkowe badania. Do czasu otrzymania zaleceń klient otrzymuje ustne wskazówki dotyczące diety, które od razu może wprowadzić w życie.

Klient otrzymuje przygotowaną indywidualnie dietę na II wizycie lub drogą mailową (pakiet MINI). Drugiej opcji nie polecam, ze względu na fakt, iż zazwyczaj mają Państwo pytania dotyczące diety, na które jestem w stanie odpowiedzieć jedynie podczas konsultacji.

Kolejne wizyty

Każda kolejna wizyta służy wsparciu klienta w pracy nad osiągnięciem wyznaczonego celu. Ma ona istotne znaczenie zwłaszcza pod względem motywacji klienta.

Na spotkaniach odbywają się pomiary analizatorem składu ciała, określenie postępów oraz identyfikacja czynników mogących wpływać na brak lub powolne efekty kuracji.

Zalecam prowadzenie dzienniczka żywieniowego, po to aby można było łatwo określić niepożądane postępowanie oraz skorygować je, gdy dieta nie przynosi efektów.

W razie konieczności kieruję klienta na dodatkowe badania.

Wizyty kontrolne zwykle trwają 30 minut.

umow-wizyte