Pakiety dietetyczne

 Pakiety dietetyczne stworzone są po to by wesprzeć Cię w drodze do upragnionego celu. Zawsze, gdy decydujemy się na podjęcie pracy nad swoim ciałem, jesteśmy zmotywowani i pełni energii oraz pewni sukcesu. Z czasem entuzjazm maleje i wtedy bezcenne jest wsparcie w postaci odpowiedniej motywacji. Oferowane przez mnie pakiety dietetyczne zawierają z swoim składzie oprócz pierwszej konsultacji również kolejne wizyty kontrolne na których nie tylko oceniamy postępy i wprowadzamy niezbędne korekty (posiłku, dodatkowe badania). Kluczowe jest wzmocnienie motywacji.

Ponadto pakiety są atrakcyjniejsze pod względem finansowym.

Zapraszam do zapoznania się z poszczególnymi rodzajami oferowanych przez mnie pakietów.

Pakiet MINI

W skład pakietu wchodzi pierwsza wizyta oraz plan żywieniowy przesłany na maila w ciągu 4-5 dni. Aby uzyskać informacje na temat przebiegu pierwszej wizyty oraz planu żywieniowego przejdź tutaj.

Pakiet 1- miesięczny

Pakiet 1- miesięczny to pierwsza wizyta, plan żywieniowy przekazany na konsultacji w gabinecie oraz jedna wizyta kontrolna (do wykorzystania w czasie od 2 do 4 tygodni).

Pakiet 4- miesięczny

Pakiet 4- miesięczny to pierwsza wizyta, plan żywieniowy przekazany na konsultacji w gabinecie oraz 3 wizyty kontrolne (do wykorzystania w przeciągu 4 miesięcy)

Ważne informacje:

  1. Wizyty kontrolne odbywają się zwykle co 4-6 tygodni.
  2. Jeśli termin ustalonej wizyty nie zostanie odwołany lub przesunięty na inny z co najmniej 24h wyprzedzeniem – przepada (tzn. zostanie odjęty od pakietu i uznany za „wykorzystany”).
  3. Proszę pamiętać o rezerwowaniu wizyt kontrolnych.
  4. Płatność za wybrane pakiety następuje na pierwszej wizycie.
  5. Istnieje możliwość rezerwacji wizyt kontrolnych w wyprzedzeniem.
  6. Pakiet dla par

Sposób wykorzystania pakietów dla par jest taki jak dla pojedynczej osoby. Pakiety te są przeznaczone dla osób mieszkających razem, czyli korzystających z jednej kuchni. (małżeństwo, para, rodzic – dziecko). Pakiet jedna dieta zawiera taki sam plan żywieniowy dla dwóch osób oraz adnotacje dotyczące obojga klientów (suplementacja, rezygnacja, bądź dodanie posiłku).

Każda osoba jest zobowiązana do prowadzenia oddzielnego dzienniczka żywieniowego, co pozwoli w perspektywie opracować optymalny sposób odżywiania.

W wizycie kontrolnej zobowiązane są uczestniczyć obydwie osoby.

Cennik

Pakiety dietetyczne
Pakiet MINI250 zł (oszczędzasz 50 zł)
Pakiet 1- Miesięczny350 zł (oszczędzasz 70 zł)
Pakiet 4 -Miesięczny460 zł (oszczędzasz 80 zł)
Pakiet 3 wizyt kontrolnych (po wykorzystaniu Pakietu 4-Miesiecznego)150 zł (oszczędzasz 30 zł)
Pakiet 5 wizyt kontrolnych (po wykorzystaniu Pakietu 4- miesięcznego)250 zł (oszczędzasz 50 zł)
Pakiety małżeńskie/ dla pary (jedna dieta)
Pakiet MINI320 zł (oszczędzasz 50 zł)
Pakiet 1 - miesięczny460 zł (oszczędzasz 80 zł)
Pakiet 4 - miesięczny710 zł (oszczędzasz 130 zł)

 

umow-wizyte